Wyniki – Amp Futbol Ekstraklasa 2020

      1. Legia Warszawa

      2. Wisła Kraków

      3. TSP Kuloodporni Bielsko-Biała

      4. Warta Poznań

      5. Widzew Łódź

      • Król Strzelców Sezonu: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
      • Najlepszy Zawodnik Sezonu: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
      • Najlepszy Bramkarz Sezonu: Jakub Popławski (Legia Warszawa)
      • Najlepszy Obrońca Sezonu: Przemysław Świercz (Wisła Kraków)
      • Najlepszy Pomocnik Sezonu: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
      • Najlepszy Napastnik Sezonu: Kamil Grygiel (Wisła Kraków)
      • Odkrycie Sezonu: Mateusz Kowalczyk (Widzew Łódź)
      • Najlepszy Młody Zawodnik Sezonu: Tymoteusz Bauer (Widzew Łódź)
      • Trener Sezonu: Dariusz Sylwestrzak (Warta Poznań)
      • Działacz Sezonu: Martyna Pajączek/Marcin Tarociński/Rafał Pierzchalski/Maciej Stoczkiewicz (Widzew Łódź)
      • Nagroda Fair Play: Wisła Kraków
      • Nagroda Specjalna Sezonu: Widzew Łódź za dobrowolną grę w osłabieniu w meczu z Wisłą Kraków
  • IV Turniej sezonu 2020 – Poznań
    POSiR Golęcin ul. Warmińska 1

  1. Wisła Kraków
  2. Legia Warszawa
  3. TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  4. Warta Poznań
  5. Widzew Łódź
  • Król Strzelców Turnieju: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Krystian Kapłon (Wisła Kraków)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Mateusz Kowalczyk (Widzew Łódź)
    • sobota 28 listopada:

      Warta Poznań – Legia Warszawa 0:3 (0:1)
      gole: J. Kożuch 8′, C. Pokorski 31′ (samobójcza), J. Kożuch 34′ (Y. Sushch)
      żółte kartki: –
      TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Widzew Łódź 3:1 (0:1)
      gole: D. Dobkowski 24′ (K. Wrona), D. Dobkowski 27′ (K. Wrona), Ł. Szczyrba 35′ (D. Dobkowski) – S. Plicha 20+1′ (bez asysty)
      żółte kartki: D. Wieczorek 12′ (Widzew Łódź), R. Chorąży 27′ (Widzew Łódź), R. Chorąży 31′ (Widzew Łódź)
      czerwona kartka: R. Chorąży 31′ (Widzew Łódź)
      Warta Poznań – Wisła Kraków 0:6 (0:2)
      gole: K. Kapłon 11′ (K. Grygiel), K. Kapłon 13′ (K. Grygiel), K. Grygiel 29′ (K. Kapłon), M. Adamczyk 31′ (K. Grygiel), K. Grygiel 36′ (K. Kapłon), K. Kapłon 37′ (M. Adamczyk)
      żółte kartki: –
      Legia Warszawa – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 4:1 (3:0)
      gole: J. Kożuch 14′ (bez asysty), Y. Sushch 20′  (J. Kożuch), A. Medvediuk 20+1′ (B. Łastowski), B. Łastowski 21′ (J. Kożuch) – K. Wrona 40′ (J. Konieczny)
      żółte kartki: B. Abayomi 29′ (Legia Warszawa), M. Żebrowski 40+1′ (Legia Warszawa)
      czerwona kartka: R. Bieńkowski 20+2′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
      Wisła Kraków – Widzew Łódź 6:0 (3:0)
      gole: D. Wieczorek 4′ (samobójcza), K. Kapłon 8′ (K. Grygiel), K. Kapłon 20+1′ (bez asysty), N. Pielka 29′ (M. Guszkiewicz), M. Guszkiewicz 32′ (M. Adamczyk), K. Kapłon 40′ (K. Rosiek)
      żółte kartki: –

      niedziela 29 listopada 

      Warta Poznań – TSP Kuloodporni Bielsko-Biała 1:1 (0:1)
      gole: B. Skrzypek 16′ (samobójcza) – L. Szwed 22′ (bez asysty)
      żółte kartki: K. Hała 31′ (Warta Poznań)
      Legia Warszawa – Widzew Łódź 3:0 (3:0)
      gole: M. Sadłowski 5′ (J. Kożuch), J. Kożuch 11′ (bez asysty), J. Kożuch 18′ (bez asysty)
      żółte kartki: M. Stoczkiewicz 11′ (Widzew Łódź)
      TSP Kuloodporni Bielsko-Biała – Wisła Kraków 2:4 (1:2)
      gole: S. Ziółkowski 18′ (bez asysty), D. Dobkowski 38′ (bez asysty) – K. Kapłon 3′ (bez asysty), P. Świercz 20+1′ (M. Guszkiewicz), K. Grygiel 27′ (P. Świercz), M. Łubiarz 29′ (K. Grygiel)
      żółte kartki: S. Ziółkowski 35′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), K. Kapłon 40+2′ (Wisła Kraków)
      Warta Poznań – Widzew Łódź 1:1 (0:0)
      gole: K. Hała 40+2′ (M. Moroz) – S. Plicha 36′ (rzut karny)
      żółte kartki: S. Budner 18′ (Widzew Łódź), D. Wieczorek 25′ (Widzew Łódź), D. Wieczorek 28′ (Widzew Łódź)
      czerwona kartka: D. Wieczorek 28′ (Widzew Łódź)
      Legia Warszawa – Wisła Kraków 1:2 (1:2)
      gole: P. Świercz (samobójcza) – K. Rosiek 7′ (K. Kapłon), K. Grygiel 13′ (K. Rosiek)
      żółte kartki: B. Abayomi 10′ (Legia Warszawa)

15:45 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA LIGI

  • III Turniej sezonu 2020 – Łódź
    Stadion AZS Łódź ul. Lumumby 22/26

    1. Wisła Kraków
    2. Legia Warszawa
    3. TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
    4. Warta Poznań
    5. Widzew Łódź
    • Król Strzelców Turnieju: Kamil Grygiel (Wisła Kraków)
    • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Kamil Grygiel (Wisła Kraków)
    • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Tymoteusz Bauer (Widzew Łódź)

    sobota 24 października

    Widzew Łódź v Legia Warszawa 0:2 (0:1)
    gole: A. Stanecki 20′ (bez asysty), B. Łastowski 38: (A. Medvediuk)
    żółte kartki: M. Sadłowski 36′ (Legia Warszawa)
    Wisła Kraków v Warta Poznań 4:0 (2:0)
    gole: K. Grygiel 4′ (K. Kapłon), K. Grygiel 15′ (I. Woźniak), K. Grygiel 30′ (K. Kapłon), K. Kapłon 40+2′ (bez asysty)
    żółte kartki: –
    TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Legia Warszawa 0:2 (0:1)
    gole: J. Kożuch 14′ (bez asysty), J. Kożuch 24′ (bez asysty)
    żółte kartki: M. Kabała 2′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie), R. Bieńkowski 17′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie), A. Stanecki 20+1′ (Legia Warszawa)
    czerwone kartki: R. Bieńkowski 40+2′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie)
    Widzew Łódź v Wisła Kraków 0:10 (0:6)
    gole: K. Grygiel 6′ (rzut karny), K. Kapłon 8′ (K. Rosiek), K. Grygiel 10′ (O. Tokarski), K. Grygiel 11′ (P. Świercz), K. Grygiel 16′ (bez asysty), K. Grygiel 20′ (K. Rosiek), K. Rosiek 28′ (K. Grygiel), O. Tokarski 30′ (bez asysty), K. Kapłon 36′ (K. Grygiel), P. Świercz 40′ (bez asysty)
    żółte kartki: S. Plicha 5′ (Widzew Łódź)
    TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Warta Poznań 2:0 (1:0)
    gole: S. Ziółkowski 16′ (P. Mizera), J. Konieczny 40+1′ (bez asysty)
    żółte kartki:S. Ziółkowski 37′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie)

    niedziela 25 października 

    Wisła Kraków v Legia Warszawa 2:0 (0:0)
    gole: M. Adamczyk 23′ (K. Grygiel), K. Kapłon 27′ (bez asysty)
    żółte kartki: B. Łastowski 9′ (Legia Warszawa), B. Abayomi 20+2′ (Legia Warszawa), P. Świercz 33′ (Wisła Kraków), K. Grygiel 35′ (Wisła Kraków), M. Guszkiewicz 36′ (Wisła Kraków)
    Widzew Łódź v TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
    gole: J. Konieczny 8′ (bez asysty)
    żółte kartki: K. Nowak 27′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
    Legia Warszawa v Warta Poznań 4:0 (0:0)
    gole: Y. Sushch 21′ (J. Kożuch), B. Łastowski 22′ (J. Kożuch), J. Kożuch 27′ (rzut karny), M. Sadłowski 40′ (A. Stolikowski)
    żółte kartki: D. Nowak 12′ (Warta Poznań), D. Kaczmarek 20′ (Warta Poznań), P. Nadobny 36′ (Warta Poznań)
    TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Wisła Kraków 1:1 (1:0)
    gole: R. Bieńkowski 5′ (bez asysty) – K. Grygiel 31′ (K. Kapłon)
    żółte kartki: S. Ziółkowski 9′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), R. Bieńkowski 40′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
    Widzew Łódź v Warta Poznań 
    gole: –
    żółte kartki: L. Szwed 23′ (Warta Poznań)

  • II Turniej sezonu 2020 – Bielsko-Biała
    Stadion BBOSiR ul. Młyńska 52B

  1. Legia Warszawa
  2. TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  3. Husaria Kraków
  4. Warta Poznań
  5. Widzew Łódź
  • Król Strzelców Turnieju: Bartosz Łastowski (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Bartosz Łastowski (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Jakub Popławski (Legia Warszawa)

sobota 3 października

TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Widzew Łódź 3:0 (2:0)
gole: P. Mizera 3′ (bez asysty), D. Dobkowski 7′ (bez asysty), R. Bieńkowski 24′ (bez asysty)
żółte kartki: R. Jon 21′ (Widzew Łódź), M. Żebrowski 29′ (Widzew Łódź), S. Plicha 32′ (Widzew Łódź)
Legia Warszawa v Husaria Kraków 4:2 (0:1)
gole: B. Łastowski 29′ (Y. Sushch), B. Łastowski 33′ (J. Kożuch), Y. Sushch 34′ (bez asysty), Y. Sushch 36′ (bez asysty) – M. Adamczyk 6′ (P. Świercz), M. Łubiarz 38′ (bez asysty)
żółte kartki: M. Ślusarczyk 13′ (Husaria Kraków), B. Abayomi 17′ (Legia Warszawa), M. Szczepaniak 40+3′ (Legia Warszawa)
czerwone Kartki: I. Woźniak 22′ (Husaria Kraków)
Warta Poznań v Widzew Łódź 3:0 (1:0)
gole: M. Moroz 15′ (bez asysty), P. Fajtanowski 36′ (K. Hała), K. Hała 40+5′ (C. Pokorski)
żółte kartki: A. Werner 24′ (Warta Poznań)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Legia Warszawa 0:1 (0:0)
gole: B. Łastowski 25′ (Y. Sushch)
żółte kartki: P. Mizera 6′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), M. Kozik 19′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
Warta Poznań v Husaria Kraków 0:7 (0:4)
gole: M. Adamczyk 9′ (M. Guszkiewicz), P. Świercz 14′ (K. Kapłon), P. Świercz 17′ (K. Kapłon), K. Kapłon 19′ (P. Świercz), K. Kapłon 26′ (O. Tokarski), M. Łubiarz 31′ (bez asysty), K. Kapłon 40′ (bez asysty)
żółte kartki: K. Hała 22′ (Warta Poznań)

niedziela 4 października 

Legia Warszawa v Widzew Łódź 5:0 (4:0)
gole: T. Sokol 3′ (B. Łastowski), B. Łastowski 9′ (J. Kożuch), B. Łastowski 11′ (P. Wykrota), B. Łastowski 20+1′ (T. Sokol), B. Łastowski 24′ (A. Stanecki)
żółte kartki: D. Wieczorek 29′ (Widzew Łódź)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Warta Poznań 3:0 (1:0)
gole: M. Kabała 18′ (R. Bieńkowski), R. Bieńkowski 23′ (bez asysty), D. Dobkowski 39′ (bez asysty)
żółte kartki: S. Ziółkowski 3′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), K. Hała 38′ (Warta Poznań)
Widzew Łódź v Husaria Kraków 0:2 (0:1)
gole: D. Ziemiańczyk 20+2′ (P. Świercz), O. Tokarski 29′ (K. Kapłon)
żółte kartki: M. Kowalczyk 39′ (Widzew Łódź)
Warta Poznań v Legia Warszawa 1:5 (0:3)
gole: K. Hała 25′ (B. Skrzypek) – A. Stanecki 1′ (J. Kożuch), Y. Sushch 14′ (B. Łastowski), B. Łastowski 20′ (bez asysty), J. Kożuch 23′ (B. Łastowski), J. Kożuch 29′ (A. Medvediuk)
żółte kartki: B. Skrzypek 32′ (Warta Poznań)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Husaria Kraków 1:0 (1:0)
gole: D. Dobkowski 6′ (R. Bieńkowski)
żółte kartki: M. Łubiarz 22′ (Husaria Kraków), S. Ziółkowski 33′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), P. Mizera 35′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), R. Bieńkowski 37′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), R. Bieńkowski 39′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
czerwone Kartki: R. Bieńkowski 39′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)

  • I Turniej sezonu 2020 – Nowy Targ
    Stadion Miejski im. J. Piłsudskiego ul. Kolejowa 161

  1. Legia Warszawa
  2. Husaria Kraków
  3. TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  4. Widzew Łódź
  5. Warta Poznań
  • Król Strzelców Turnieju: Krystian Kapłon (Husaria Kraków)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Jakub Kożuch (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Mateusz Kowalczyk (Widzew Łódź)

sobota 5 września

Husaria Kraków v Warta Poznań 7:0 (3:0)
gole: M. Adamczyk 16′ (K. Rosiek), K. Kapłon 17′ (bez asysty), P. Świercz 20+3′ (bez asysty), K. Kapłon 25′ (bez asysty), K. Kapłon 26′ (bez asysty), M. Ślusarczyk 35′ (K. Kapłon), K. Grygiel 40′ (M. Ślusarczyk)
żółte kartki: M. Łubiarz 25′ (Husaria Kraków)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Legia Warszawa 0:1 (0:0)
gole: Y. Sushch 26′ (bez asysty)
żółte kartki: B. Abayomi 20′ (Legia Warszawa), A. Stanecki 24′ (Legia Warszawa), M. Kusiński 29′ (Legia Warszawa)
Widzew Łódź v Warta Poznań 0:0 (0:0)
gole: –
żółte kartki: –
Husaria Kraków v TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
gole: M. Łubiarz 26′ (bez asysty), K. Kapłon 40′ (K. Grygiel)
żółte kartki: –
Widzew Łódź v Legia Warszawa 0:5 (0:2)
gole: J. Kożuch 1′ (bez asysty), B. Łastowski 6′ (bez asysty), Y. Sushch 23′ (A. Medvediuk), J. Kożuch 30′ (A. Medvediuk), B. Abayomi 30′ (bez asysty)
żółte kartki: –

niedziela 6 września 

TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Warta Poznań 2:1 (1:0)
gole: M. Kabała 5′ (bez asysty), D. Dobkowski 33′ (M. Kabała) – M. Warakomski 21′ (D. Kaczmarek)
żółte kartki: –
Husaria Kraków v Widzew Łódź 3:0 (2:0)
gole: K. Grygiel 10′ (M. Ślusarczyk), K. Kapłon 14′ (M. Adamczyk), D. Wieczorek 21′ (samobójcza, K. Rosiek)
żółte kartki: –
Warta Poznań v Legia Warszawa 0:5 (0:3)
gole: J. Kożuch 3′ (P. Wykrota), Y. Sushch 7′ (B. Łastowski), B. Łastowski 19′ (bez asysty), T. Sokol 36′ (bez asysty), B. Łastowski 38′ (J. Kożuch)
żółte kartki: M. Warakomski 24′ (Warta Poznań)
Widzew Łódź v TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 0:4 (0:2)
gole: M. Kabała 2′ (bez asysty), M. Kabała (K. Wrona), P. Mizera 35′ (M. Kabała), Sz. Ganszczyk 40′ (M. Kabała)
żółte kartki: D. Wieczorek 38′ (Widzew Łódź), S. Ziółkowski 40′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
Husaria Kraków v Legia Warszawa 1:2 (1:1)
gole: M. Adamczyk 20′ (K. Grygiel) – P. Świercz 20+3′ (samobójcza, J. Kożuch), K. Kożuch 40′ (B. Łastowski)
żółte kartki: B. Abayomi 20′ (Legia Warszawa), M. Szczepaniak 36′ (Legia Warszawa), M. Ślusarczyk 36′ (Husaria Kraków), J. Popławski 40+1′ (Legia Warszawa)

Amp Futbol Ekstraklasa logo

Projekt współfinansowany ze środków: