Wyniki – Amp Futbol Ekstraklasa 2020

  • IV Turniej sezonu 2020 – Poznań
    POSiR Golęcin ul. Warmińska 1

Transmisje wszystkich meczów turnieju dostępne będą w aplikacji i na portalu TVP Sport.

SOBOTA 28 LISTOPADA:
11:00 Warta Poznań – Legia Warszawa
12:15 TSP Kuloodporni – Widzew Łódź
13:30 Warta Poznań – Wisła Kraków
15:00 Legia Warszawa – TSP Kuloodporni
16:15 Wisła Kraków – Widzew Łódź

NIEDZIELA 29 LISTOPADA:
09:00 Warta Poznań – TSP Kuloodporni
10:15 Legia Warszawa – Widzew Łódź
11:45 TSP Kuloodporni – Wisła Kraków
13:00 Warta Poznań – Widzew Łódź
14:30 Legia Warszawa – Wisła Kraków
15:45 CEREMONIA ZAKOŃCZENIA LIGI

  • III Turniej sezonu 2020 – Łódź
    Stadion AZS Łódź ul. Lumumby 22/26

    1. Wisła Kraków
    2. Legia Warszawa
    3. TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
    4. Warta Poznań
    5. Widzew Łódź
    • Król Strzelców Turnieju: Kamil Grygiel (Wisła Kraków)
    • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Kamil Grygiel (Wisła Kraków)
    • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Tymoteusz Bauer (Widzew Łódź)

    sobota 24 października

    Widzew Łódź v Legia Warszawa 0:2 (0:1)
    gole: A. Stanecki 20′ (bez asysty), B. Łastowski 38: (A. Medvediuk)
    żółte kartki: M. Sadłowski 36′ (Legia Warszawa)
    Wisła Kraków v Warta Poznań 4:0 (2:0)
    gole: K. Grygiel 4′ (K. Kapłon), K. Grygiel 15′ (I. Woźniak), K. Grygiel 30′ (K. Kapłon), K. Kapłon 40+2′ (bez asysty)
    żółte kartki: –
    TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Legia Warszawa 0:2 (0:1)
    gole: J. Kożuch 14′ (bez asysty), J. Kożuch 24′ (bez asysty)
    żółte kartki: M. Kabała 2′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie), R. Bieńkowski 17′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie), A. Stanecki 20+1′ (Legia Warszawa)
    czerwone kartki: R. Bieńkowski 40+2′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie)
    Widzew Łódź v Wisła Kraków 0:10 (0:6)
    gole: K. Grygiel 6′ (rzut karny), K. Kapłon 8′ (K. Rosiek), K. Grygiel 10′ (O. Tokarski), K. Grygiel 11′ (P. Świercz), K. Grygiel 16′ (bez asysty), K. Grygiel 20′ (K. Rosiek), K. Rosiek 28′ (K. Grygiel), O. Tokarski 30′ (bez asysty), K. Kapłon 36′ (K. Grygiel), P. Świercz 40′ (bez asysty)
    żółte kartki: S. Plicha 5′ (Widzew Łódź)
    TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Warta Poznań 2:0 (1:0)
    gole: S. Ziółkowski 16′ (P. Mizera), J. Konieczny 40+1′ (bez asysty)
    żółte kartki:S. Ziółkowski 37′ (TSP Kuloodporni Podbeskidzie)

    niedziela 25 października 

    Wisła Kraków v Legia Warszawa 2:0 (0:0)
    gole: M. Adamczyk 23′ (K. Grygiel), K. Kapłon 27′ (bez asysty)
    żółte kartki: B. Łastowski 9′ (Legia Warszawa), B. Abayomi 20+2′ (Legia Warszawa), P. Świercz 33′ (Wisła Kraków), K. Grygiel 35′ (Wisła Kraków), M. Guszkiewicz 36′ (Wisła Kraków)
    Widzew Łódź v TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 0:1 (0:1)
    gole: J. Konieczny 8′ (bez asysty)
    żółte kartki: K. Nowak 27′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
    Legia Warszawa v Warta Poznań 4:0 (0:0)
    gole: Y. Sushch 21′ (J. Kożuch), B. Łastowski 22′ (J. Kożuch), J. Kożuch 27′ (rzut karny), M. Sadłowski 40′ (A. Stolikowski)
    żółte kartki: D. Nowak 12′ (Warta Poznań), D. Kaczmarek 20′ (Warta Poznań), P. Nadobny 36′ (Warta Poznań)
    TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Wisła Kraków 1:1 (1:0)
    gole: R. Bieńkowski 5′ (bez asysty) – K. Grygiel 31′ (K. Kapłon)
    żółte kartki: S. Ziółkowski 9′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), R. Bieńkowski 40′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
    Widzew Łódź v Warta Poznań 
    gole: –
    żółte kartki: L. Szwed 23′ (Warta Poznań)

  • II Turniej sezonu 2020 – Bielsko-Biała
    Stadion BBOSiR ul. Młyńska 52B

  1. Legia Warszawa
  2. TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  3. Husaria Kraków
  4. Warta Poznań
  5. Widzew Łódź
  • Król Strzelców Turnieju: Bartosz Łastowski (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Bartosz Łastowski (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Jakub Popławski (Legia Warszawa)

sobota 3 października

TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Widzew Łódź 3:0 (2:0)
gole: P. Mizera 3′ (bez asysty), D. Dobkowski 7′ (bez asysty), R. Bieńkowski 24′ (bez asysty)
żółte kartki: R. Jon 21′ (Widzew Łódź), M. Żebrowski 29′ (Widzew Łódź), S. Plicha 32′ (Widzew Łódź)
Legia Warszawa v Husaria Kraków 4:2 (0:1)
gole: B. Łastowski 29′ (Y. Sushch), B. Łastowski 33′ (J. Kożuch), Y. Sushch 34′ (bez asysty), Y. Sushch 36′ (bez asysty) – M. Adamczyk 6′ (P. Świercz), M. Łubiarz 38′ (bez asysty)
żółte kartki: M. Ślusarczyk 13′ (Husaria Kraków), B. Abayomi 17′ (Legia Warszawa), M. Szczepaniak 40+3′ (Legia Warszawa)
czerwone Kartki: I. Woźniak 22′ (Husaria Kraków)
Warta Poznań v Widzew Łódź 3:0 (1:0)
gole: M. Moroz 15′ (bez asysty), P. Fajtanowski 36′ (K. Hała), K. Hała 40+5′ (C. Pokorski)
żółte kartki: A. Werner 24′ (Warta Poznań)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Legia Warszawa 0:1 (0:0)
gole: B. Łastowski 25′ (Y. Sushch)
żółte kartki: P. Mizera 6′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), M. Kozik 19′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
Warta Poznań v Husaria Kraków 0:7 (0:4)
gole: M. Adamczyk 9′ (M. Guszkiewicz), P. Świercz 14′ (K. Kapłon), P. Świercz 17′ (K. Kapłon), K. Kapłon 19′ (P. Świercz), K. Kapłon 26′ (O. Tokarski), M. Łubiarz 31′ (bez asysty), K. Kapłon 40′ (bez asysty)
żółte kartki: K. Hała 22′ (Warta Poznań)

niedziela 4 października 

Legia Warszawa v Widzew Łódź 5:0 (4:0)
gole: T. Sokol 3′ (B. Łastowski), B. Łastowski 9′ (J. Kożuch), B. Łastowski 11′ (P. Wykrota), B. Łastowski 20+1′ (T. Sokol), B. Łastowski 24′ (A. Stanecki)
żółte kartki: D. Wieczorek 29′ (Widzew Łódź)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Warta Poznań 3:0 (1:0)
gole: M. Kabała 18′ (R. Bieńkowski), R. Bieńkowski 23′ (bez asysty), D. Dobkowski 39′ (bez asysty)
żółte kartki: S. Ziółkowski 3′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), K. Hała 38′ (Warta Poznań)
Widzew Łódź v Husaria Kraków 0:2 (0:1)
gole: D. Ziemiańczyk 20+2′ (P. Świercz), O. Tokarski 29′ (K. Kapłon)
żółte kartki: M. Kowalczyk 39′ (Widzew Łódź)
Warta Poznań v Legia Warszawa 1:5 (0:3)
gole: K. Hała 25′ (B. Skrzypek) – A. Stanecki 1′ (J. Kożuch), Y. Sushch 14′ (B. Łastowski), B. Łastowski 20′ (bez asysty), J. Kożuch 23′ (B. Łastowski), J. Kożuch 29′ (A. Medvediuk)
żółte kartki: B. Skrzypek 32′ (Warta Poznań)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Husaria Kraków 1:0 (1:0)
gole: D. Dobkowski 6′ (R. Bieńkowski)
żółte kartki: M. Łubiarz 22′ (Husaria Kraków), S. Ziółkowski 33′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), P. Mizera 35′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), R. Bieńkowski 37′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała), R. Bieńkowski 39′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
czerwone Kartki: R. Bieńkowski 39′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)

  • I Turniej sezonu 2020 – Nowy Targ
    Stadion Miejski im. J. Piłsudskiego ul. Kolejowa 161

  1. Legia Warszawa
  2. Husaria Kraków
  3. TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała
  4. Widzew Łódź
  5. Warta Poznań
  • Król Strzelców Turnieju: Krystian Kapłon (Husaria Kraków)
  • Najlepszy Zawodnik Turnieju: Jakub Kożuch (Legia Warszawa)
  • Najlepszy Bramkarz Turnieju: Mateusz Kowalczyk (Widzew Łódź)

sobota 5 września

Husaria Kraków v Warta Poznań 7:0 (3:0)
gole: M. Adamczyk 16′ (K. Rosiek), K. Kapłon 17′ (bez asysty), P. Świercz 20+3′ (bez asysty), K. Kapłon 25′ (bez asysty), K. Kapłon 26′ (bez asysty), M. Ślusarczyk 35′ (K. Kapłon), K. Grygiel 40′ (M. Ślusarczyk)
żółte kartki: M. Łubiarz 25′ (Husaria Kraków)
TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Legia Warszawa 0:1 (0:0)
gole: Y. Sushch 26′ (bez asysty)
żółte kartki: B. Abayomi 20′ (Legia Warszawa), A. Stanecki 24′ (Legia Warszawa), M. Kusiński 29′ (Legia Warszawa)
Widzew Łódź v Warta Poznań 0:0 (0:0)
gole: –
żółte kartki: –
Husaria Kraków v TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 2:0 (0:0)
gole: M. Łubiarz 26′ (bez asysty), K. Kapłon 40′ (K. Grygiel)
żółte kartki: –
Widzew Łódź v Legia Warszawa 0:5 (0:2)
gole: J. Kożuch 1′ (bez asysty), B. Łastowski 6′ (bez asysty), Y. Sushch 23′ (A. Medvediuk), J. Kożuch 30′ (A. Medvediuk), B. Abayomi 30′ (bez asysty)
żółte kartki: –

niedziela 6 września 

TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała v Warta Poznań 2:1 (1:0)
gole: M. Kabała 5′ (bez asysty), D. Dobkowski 33′ (M. Kabała) – M. Warakomski 21′ (D. Kaczmarek)
żółte kartki: –
Husaria Kraków v Widzew Łódź 3:0 (2:0)
gole: K. Grygiel 10′ (M. Ślusarczyk), K. Kapłon 14′ (M. Adamczyk), D. Wieczorek 21′ (samobójcza, K. Rosiek)
żółte kartki: –
Warta Poznań v Legia Warszawa 0:5 (0:3)
gole: J. Kożuch 3′ (P. Wykrota), Y. Sushch 7′ (B. Łastowski), B. Łastowski 19′ (bez asysty), T. Sokol 36′ (bez asysty), B. Łastowski 38′ (J. Kożuch)
żółte kartki: M. Warakomski 24′ (Warta Poznań)
Widzew Łódź v TS Podbeskidzie Kuloodporni Bielsko-Biała 0:4 (0:2)
gole: M. Kabała 2′ (bez asysty), M. Kabała (K. Wrona), P. Mizera 35′ (M. Kabała), Sz. Ganszczyk 40′ (M. Kabała)
żółte kartki: D. Wieczorek 38′ (Widzew Łódź), S. Ziółkowski 40′ (TSP Kuloodporni Bielsko-Biała)
Husaria Kraków v Legia Warszawa 1:2 (1:1)
gole: M. Adamczyk 20′ (K. Grygiel) – P. Świercz 20+3′ (samobójcza, J. Kożuch), K. Kożuch 40′ (B. Łastowski)
żółte kartki: B. Abayomi 20′ (Legia Warszawa), M. Szczepaniak 36′ (Legia Warszawa), M. Ślusarczyk 36′ (Husaria Kraków), J. Popławski 40+1′ (Legia Warszawa)

Amp Futbol Ekstraklasa logo

Projekt współfinansowany ze środków: